Борці вільного стилю Донеччини здобули дві «бронзи» на юніорському чемпіонаті України

7-10 квітня в Івано-Франківську проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1997-1999 років народження.

У активі спортсменів Донецької області за підсумками змагань опинилося дві бронзові нагороди.

Владислав Лебединський з Мирнограда, вихованець тренера Віктора Рябовола, виступав у ваговій категорії 96 кг. Він почергово переміг Олександра Лавровича (Івано-Франківська область), Артема Гашенка (Київ), але за вихід у фінал поступився Олександру Биканову з Херсонщини. У сутичці за «бронзу» Владислав виявився сильнішим за Романа Костюка з Одещини.

Валерія Одінцова з Бахмута (тренери Григорій Шепелєв, Максим Єфремов) боролася у ваговій категорії 59 кг. У першому поєдинку вона поступилася майбутній чемпіонці Ілоні Прокопевнюк (Дніпропетровська область), але у втішній сутичці за бронзову медаль перемогла Анну Войтову (Хмельницька область).

Минулі змагання мали відбірковий характер, і борці, які перемогли в Івано-Франківську, представлятимуть Україну на найближчому чемпіонаті Європи серед молоді.