Команда легкоатлетів Донецької області – п’ята на чемпіонаті України з кросу

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який проходив 30-31 березня в місті Олешки (Херсонська область), Донецьку область представили 16 спортсменів.

За підсумками змагань у командному заліку наші атлети посіли 5 місце, піднявшись відразу на 5 сходинок у порівнянні з виступом минулого року.

Кращий результат серед представників Донеччини показав Артем Алфімов — він став чемпіоном на дистанції 4 км з часом 13:17 хв.

Також вагомий внесок до «скарбнички» нашої команди зробили:

- Ганна Макарова – 5 місце в кросі на дистанції 3 км (12:57) та 6 місце на дистанції 5 км (22:03);
- Ольга Дибка – 6 місце у кілометровому кросі (3:41);
- Ольга Сурда – 8 місце на дистанції 3 км (12:24);
- Олена Сапоненко – 8 місце на дистанції 1 км (3:49).

Усі результати виступів легкоатлетів Донецької області на чемпіонаті України з кросу – за посиланням.