Команда плавців Донеччини здобула ряд нагород на турнірі «Мастерс» у Запоріжжі

25-26 березня в Запоріжжі відбувся традиційний Кубок «Мотор Зеніт» з плавання в категорії «Мастерс».

За звання кращих боролися спортсмени з Києва, Борисполя, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Полтави, Чернігова, Запоріжжя, Одеси, Вінниці, Краматорська.

Донецьку область на змаганнях представляла команда клубу «Блюмінг-НКМЗ» (Краматорськ), у складі якої виступали: Олександр Воротняк, Денис Царюк, Максим Царюк і Олександр Кучерук.

Краматорчанам не було рівних у естафеті 4x50 метрів вільним стилем.

У категорії 25-29 років на дистанціях 50 метрів на спині та батерфляєм кращим став Денис Царюк. Максим Царюк здобув впевнену перемогу на дистанції 100 м на спині, а на дистанції 50 м на спині завоював «срібло».

Олександр Кучерук у категорії 35-39 років став переможцем на дистанції 50 м на спині, а також бронзовим призером на дистанціях 50 м батерфляєм і вільним стилем.

На дистанції 50 м батерфляєм в категорії 45-49 років додав «срібло» в скарбничку медалей краматорчан Олександр Воротняк.

Команда «Блюмінг-НКМЗ» запросила спортсменів України в місто Краматорськ на відкритий кубок НКМЗ з плавання в категорії «Мастерс», який відбудеться 22-23 квітня поточного року.