Спортсмени Донецької області здобули 5 медалей на чемпіонаті України з армспорту

З 11 по 13 березня в Харкові проходив XXIV чемпіонат України з армспорту серед дорослих.

Донецьку область на змаганнях представили 8 спортсменів, у активі яких опинилося 5 медалей: 1 золота, 3 срібні та 1 бронзова.

Звання чемпіона України у ваговій категорії понад 110 кг на лівій руці завоював Євген Ягупець із Селидового, вихованець тренера Олександра Баландіна. На правій руці Євген зайняв 4 місце.

Олександр Баландін став володарем двох срібних медалей у ваговій категорії 60 кг – на правій і на лівій руці. Маріуполець поступився Дмитру Безкоровайному з Харкова.

Також срібним призером у ваговій категорії 85 кг на правій руці став Андрій Зубенко з Мангуша. На лівій руці він був шостим.

Маріуполець Іван Кулик у ваговій категорії 75 кг на лівій руці завоював бронзову медаль, а на правій руці посів п’яте місце.

За підсумками чемпіонату спортсмени Донецької області посіли 7 місце серед 19-ти команд України.