Владислав Єрмішин здобув «золото» чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу серед юніорів

З 12 по 19 березня в місті Тістед (Данія) проходить чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу 2017 року.

Після виступу дівчат, де спортсменка з Дружківки Дар’я Русаненко завоювала «золото» у ваговій категорії до 63 кг, і юнаків, де Вадим Гутник з Бахмута став чемпіоном у ваговій категорії 59 кг, настала черга юніорів.

Першим від Донецької області в цій віковій категорії на поміст вийшов Владислав Єрмішин, вихованець тренерів Олександра Петренка і Олексія Рокочего. І нашому спортсмену знову вдалося підняти український прапор на вищу сходинку п’єдесталу: у ваговій категорії 59 кг його сума триборства – 512,5 кг – була найбільшою.

У вправах Владислав показав наступні результати: присідання – 172,5 кг (3 місце), жим лежачи – 127,5 кг (2 місце), станова тяга – 212,5 кг (2 місце).

Вітаємо Владислава і його тренера з високим досягненням і бажаємо нових яскравих перемог на майбутніх міжнародних змаганнях!