Спортсмени Донеччини здобули 6 медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової у Львові

З 14 по 20 лютого у Львові проходив чемпіонат України зі стрільби кульової в приміщенні.

Збірна команда Донецької області на змаганнях була представлена 8 спортсменами. У загальному медальному заліку в їх активі опинилося 6 нагород (1 золота, 4 срібних, 1 бронзова).

Заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор 2008 року Юрій Сухоруков у Львові став кращим у вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) та посів друге місце у вправі МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, 3х40 пострілів).

Майстер спорту України міжнародного класу Вікторія Сухорукова, як і батько, також здобула дві медалі: «срібло» у вправі МГ-5 (спортивна гвинтівка, 50 м, 3х20 пострілів) та «бронзу» у вправі ГП-4 (пневматична гвинтівка 10 м, 40 пострілів).

У вправі ПП-5 серед змішаних пар (пневматичний пістолет 10 м, 50 пострілів) представники Донеччини, майстри спорту України міжнародного класу Валентина Чуніхіна та Андрій Шклярук стали срібними призерами.