ХК «Донбас» уп’яте в сезоні перемагає «Дженералз»

18 лютого за три тури до кінця регулярної частини чемпіонату України з хокею сезону 2016/17 команда «Донбас» здобула 29-ту перемогу. На дружківському «Альтаїрі» донеччани під керівництвом Сергія Вітера обіграли київських «Дженералз» Олександра Сеуканда.

«Донбас», як і належить чемпіону, почав по-хазяйськи і вже в першому періоді визначив наперед результат зустрічі. По черзі забили Артем Бондарєв, Денис Петрухно і Микита Буценко.

У другій 20-хвилинці донеччани дещо збавили оберти в плані результативності, вразивши ціль лише раз – у другому матчі поспіль відзначився Олександр Сирей. Знайшлася своя відповідь і у гостей – точно в ціль потрапив Олексій Овчинников.

У третьому періоді кияни забили ще раз (відзначився Микола Дворник), проте для перемоги цього було замало.

Українська хокейна ліга. 37 тур

«Донбас» Донецьк – «Дженералз» Київ – 4:2 (3:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 1:0 Бондарєв (Автаєв), 3:02, 2:0 Петрухно, 12:39 3:0 Буценко (Лялька), 18:39, 4:0 Сирей (Кугут), 25: 58-біл, 4:1 Овчинников (Татаренко, Костюк), 29:49, 4:2 М.Дворник (Безуглий, Генералов), 57:40.