На чемпіонаті України з метань легкоатлети Донецької області отримали 4 медалі

13-15 лютого в Мукачевому проходив чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків.

Донецьку область на змаганнях представили 15 спортсменів.

Володарями двох нагород у метанні диску стали майстри спорту України міжнародного класу, учасники останніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Наталя і Олексій Семенови.

Наталя в метальному секторі серед жінок показала кращий результат – 58,01 м, який дозволив їй відібратися на Кубок Європи, що проходитиме в березні в Лас-Пальмасі.

Олексій Семенов у змаганнях серед чоловіків став срібним призером з результатом 57,38 м.

У метанні молота серед юнаків друге місце посів Данило Самороков – 66.65 м, а в цьому ж виді серед чоловіків третім був Євген Полухін – 49.70 м.

У загальнокомандному заліку атлети Донецької області, які мають у активі 555 очок, посіли 7 сходинку серед 20-ти регіонів України.