Борці Донеччини греко-римського стилю до 23-х років здобули «срібло» і «бронзу» чемпіонату України

3-4 лютого в Харкові пройшов чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років, який став відбірковим турніром на чемпіонат Європи U-23 в Угорщині.

У змаганнях брали участь найсильніші борці з 10 регіонів країни в цій віковій категорії.

Донецьку область на чемпіонаті успішно представили два спортсмени.

У ваговій категорії до 71 кг срібним призером став Станіслав Литвинов, який впевнено виграв усі попередні сутички і лише у фіналі поступився спортсмену з Київської області, чемпіону світу серед кадетів Артуру Політаєву.

Сильною за складом виявилася категорія до 66 кг, де виступав краматорчанин Максим Євтушенко. У впертій боротьбі він поступився майбутньому чемпіону із Закарпаття Сергію Козубу, а у втішних сутичках із великою перевагою переміг усіх своїх суперників і посів почесне 3 місце.