ХК «Донбас» розгромив на виїзді харківський «Витязь»

1 лютого в рамках 34-го туру Української хокейної ліги «Донбас» вдруге в поточному сезоні обіграв «Витязь» із «сухим» рахунком.

Результат зустрічі донеччани вирішили ще в першому періоді, закинувши 7 шайб у ворота Олександра Томашука. Причому, гості вклалися в 15 хвилин, забиваючи в середньому один гол трохи більше, ніж за 2 хвилини. Таким чином, на першу перерву пішли, маючи в активі по дублю, Єгор Безуглий і Роман Благой, а також по влучному пострілу завдали Євген Никифоров, Микита Буценко та Шаміль Рамазанов.

Ще три шайби донеччани відправили в ціль у другому відрізку. Мабуть, найбільш ефектним вийшло взяття воріт у виконанні Безуглого, який, отримавши передачу від Шаманського, проскочив по правому борту, змістився в центр і, технічно прибравши голкіпера, довів свій особовий рахунок до хет-трику.

Досягнення Безуглого перевершив Роман Благой, який до дублю в першій 20-хвилинці додав дубль у третій. А крапку поставив Віктор Захаров, підставивши ключку під кидок Побєдоносцева.

Примітно, що останній раз харків’яни програвали «всуху» ще 9 листопада 2016-го в грі саме проти «Донбасу» в Дружківці. Тоді рахунок був 0:10. Цього разу в Харкові – 0:13.

Українська хокейна ліга. 34 тур.

«Витязь» Харків - «Донбас» Донецьк - 0:13 (0:7, 0:3, 0:3).

Шайби: 0:1 Никифоров (Кугут), 02:23-біл, 0:2 Безуглий (Чердак), 3:09, 0:3 Безуглий (Яковлевс), 06:17-біл, 0:4 Буценко (Никифоров), 8:26, 0:5 Р.Благой (Німенко, Вол.Алексюк), 14:30, 0:6 Рамазанов (Яковлевс), 16:52, 0:7 Р.Благой (Німенко, Шафаренко), 17:54, 0:8 Безуглий (Шаманський), 27:17, 0:9 Німенко (Р.Благой, Побєдоносцев), 28:04, 0:10 Шаманський (Яковлевс), 38:31-біл, 0:11 Р.Благой (Побєдоносцев, Бондарєв), 51:08, 0:12 Р.Благой (Мазур), 51:58, 0:13 Захаров (Побєдоносцев, Рамазанов), 59:33-біл.

Наступний матч у рамках Української хокейної ліги ХК «Донбас» проведе 5 лютого на Льодовій арені «Альтаїр» у Дружківці. Донеччанам буде протистояти криворізький «Кривбас».