Учнівська молодь Бахмута змагалася з класичного жиму лежачи

22 грудня в Бахмуті в легкоатлетичному манежі спортивно-оздоровчого комплексу «Металург» прошла відкрита першість міста з класичного жиму лежачи.

Учасниками змагань стали юнаки загальноосвітніх шкіл, професіональних ліцеїв, училищ, технікумів.

1 місце – Сергій Фролов (АКТІ) – 80 кг,
2 місце – Олег Мельников (АГРО) – 67 кг.

2 місце – Дмитро Савенко (АГРО) – 85 кг,
3 місце – Олександр Комарницький (АГРО) – 75 кг.

Результати у ваговій категорії до 83 кг:

- ВНЗ

1 місце – Артем Смирнов (АГРО) – 112 кг,
2 місце – Володимир Гридасов (МЕД) – 100 кг,
3 місце – Давид Гулієв (УІПА) – 80 кг.

У ваговій категорії до 83 кг серед школярів кращим став Данило Пермінов («Сузір’я») з результатом 90 кг, у вазі до 93 кг Роман Соловйов (Соледар проф.) показав результат 117 кг, у вазі понад 120 кг Олександр Безкровний (ЗОШ № 24) пожав 142 кг.

Переможці та призери були нагороджені грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради, абонементами на відвідування тренажерного залу спортивно-оздоровчого комплексу «Металург», призами від Дому книги «Єней».