Ушуїсти Донецької області – на п’єдесталі Кубку України

З 16 по 19 грудня у Львові проходив Кубок України з ушу таолу, на який для визначення найсильніших приїхали 360 кращих спортсменів різних вікових груп з 12 регіонів країни.

Діти, юніори та дорослі боролися за перемогу в комплексах без зброї, з мечами, шаблями, палицями, списами і за традиційною програмою (шаолиньский меч, віяло, кулак тайцзи, п’яний кулак, стиль кігті сокола, стиль «зв’язані руки», трехзвенна палиця).

Донецьку область на змаганнях представляли 34 спортсмени, представники маріупольської федерації ушу (керівник команди – заслужений тренер України Віталій Болдирєв). Результатом виступів наших ушуїстів стали 12 золотих, 14 срібних і 7 бронзових медалей.

Найбільш успішними виявилися виступи вихованців обласної комплексної дитячо-юнацької школи. Призерами і переможцями змагань стали:

Костянтин Шульга – золото, срібло;
Тимур Тимофєєв – дві срібних і одна бронзова медалі.

Відзначимо, що багато юних спортсменів уперше брали участь у змаганнях такого рівня, і їх дебют видався вдалим. Саме категорія молодших спортсменів принесла в скарбничку команди Донеччини найбільшу кількість золотих медалей.