Юні сумоїсти Донеччини здобули нагороди всеукраїнського турніру в Харкові

17 грудня в Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з сумо серед дітей та юнаків «Новорічні старти».

Донецьку область на змаганнях представляла команда Бахмута в складі 5 спортсменів, вихованців тренера Олега Реви

Серед найменших учасників бронзовими призерами у своїх вагових категоріях стали Дмитро Іванов та Софія Леппа.

Виграв усі сутички та посів перше місце у вазі 55 кг Богдан Бражний.

Дуже видовищною виявилася боротьба дівчат у категорії 65+ кг, де змагалися 3 призерки чемпіонату Європи з сумо та інші сильні спортсменки. Але, не зважаючи на жорстку конкуренцію, сумоїстка Донеччини Єлизавета Моренко перемогла всіх суперниць і стала чемпіонкою у двох вікових категоріях – до 14 років та до 16 років.

Кращі спортсмени турніру були нагороджені кубками, медалями та грамотами.