Представниці синхронного плавання Донеччини – володарки «золота» відкритого Кубку України

З 15 по 17 грудня в Харкові проходив Відкритий Кубок України з синхронного плавання, за підсумками якого спортсменки з Донеччини посіли найвищі сходинки п’єдесталу.

У змаганнях серед груп першими в складі команди Харківська область-1 з результатом 181,8739 бали стали Єлизавета Яхно та Аліна Шинкаренко.

Марта Федіна показала найкращі результати серед солісток – 171,7408 та серед дуетів (разом із харків’янкою Олександрою Коваленко) – 172,475.

Також у складі збірної Харківської області представниці Донеччини Марта Федіна і Валерія Куніцина посіли перше місце у виступах комбінованих груп (результат – 88,1).