Боксери Донеччини – володарі «срібла» і «бронзи» чемпіонату України серед юніорів

11-18 грудня в Одесі пройшов чемпіонат України з боксу серед юніорів 2001-2002 років народження, присвячений пам’яті майстра спорту СРСР Романа Песіна.

Ці змагання стали першим відбірковим етапом до формування збірної країни для участі у всіх міжнародних першостях 2017 року.

Донецьку область на чемпіонаті представляли 18 спортсменів, і двоє з них опинилися на п’єдесталі пошани.

Микита Крапівін з Маріуполя, вихованець КДЮСШ «Атлетик» (тренер Геннадій Горбачов, Валерій Черенков), здобув «срібло» у ваговій категорії 50 кг. Микита виявився сильнішим за Ярослава Зінченка (Київ), Євгенія Гриценка (Луганська область), Тараса Баса (Львівська область). У фіналі Крапівін поступився Максиму Власюку з Вінниччини.

Станіслав Судоплатов з Бахмута, вихованець Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (тренери Анатолій Переяслов, Олександр Михалко), отримав бронзову медаль у ваговій категорії 60 кг. Він виграв перші два бої, де його суперниками були Владислав Стельмащук (Волинська область), Данило Скрупський (Хмельницька область), а в третьому програв Володимиру Медведенку з Черкащини.

Усього участь у чемпіонаті України брали 250 спортсменів з усіх областей.