У Слов’янську відбувся відкритий обласний турнір з рукопашного бою пам’яті Миколи Шуткевича

10 грудня в спортивному залі Слов’янського хіміко-механічного технікуму відбувся VI Відкритий обласний турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті Миколи Шуткевича.

У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів (чоловіків, жінок, юнаків та дівчат) зі Слов’янська, Лиману, Миколаївки, Покровська, Дружківки, Краматорська, Мирнограду.

Перед початком змагань учасників привітали почесні гості: заступник Слов’янського міського голови Юрій Підлісний, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Олександр Міщенко, голова Асоціації підприємців «Ділове Сприяння» Олександр Шуткевич, віце-президент Донецької обласної федерації рукопашного бою «Донбас» В’ячеслав Дейниченко.

Змагання пройшли в особисто-командній першості.

За підсумками турніру кращими в загальнокомандному заліку стали господарі – слов’янські спортсмени, які завоювали 19 золотих, 11 срібних та 6 бронзових нагород. Друге місце виборола команда Покровська, третє – Лиману.

Переможці та призери змагань були нагороджені почесними грамотами, медалями та подарунками.

Турніру був присвячений черговий випуск авторської програми «Чим живеш молодь?!!!», яка періодично виходить на Слов’янському телеканалі «САТ».