Владислав Лебединський здобув «золото» міжнародного турніру з вільної боротьби на призи Олександра Медведя

7-9 грудня в Білій Церкві пройшов XIV міжнародний турнір з вільної боротьби серед юніорів 1996-1998 років народження на призи триразового Олімпійського чемпіона Олександра Медведя.

Донецьку область на змаганнях успішно представив Владислав Лебединський з Мирнограда, вихованець тренера Віктора Рябовола.

Наш борець провів у ваговій категорії до 96 кг чотири зустрічі, і всі завершив перемогами. Лебединський почергово виграв у представників Білорусі, Ізраїлю, Білої Церкви та Миколаєва.

Золоту медаль Владиславу вручив наш уславлений земляк – дворазовий чемпіон світу, триразовий володар Кубку світу, Заслужений майстер спорту СРСР Михайло Харачура.

Зазначимо, що своїм виступом Владислав Лебединський здобув звання майстра спорту України.

Участь у турнірі брали спортсмени з України, Білорусі, Ізраїлю, Молдови, Азербайджану, Грузії.