Десята поспіль перемога «Донбасу» в УХЛ

Обігравши 9 грудня в Дружківці ХК «Витязь», ХК «Донбас» продовжив переможну серію до 10 матчів, оновивши свій же рекорд в Українській хокейній лізі.

Проти харків’ян господарі зіграли максимально зібрано в обороні, вражаючи ворота опонентів у кожному з періодів.

Темп задали хокеїсти першої п’ятірки, а саму атаку донеччани розіграли як по нотах. Олександр Побєдоносцев запустив по лівому борту Микиту Буценка, той закотився за ворота, спиною віддав передачу Євгену Никифорову, який у дотик переграв свого тезку з «Витязя» Напненко – 1:0.

У другому періоді «Донбас» продовжив володіти тотальною ігровою перевагою і забив ще двічі. Спочатку все той же Буценко реалізував розіграш атаки за участю Віталія Ляльки та Всеволода Толстушко, а за дві хвилини до перерви ефектну шайбу після розвороту на 360 градусів закинув Ігор Шаманський – 3:0.

Справжній погром донеччани вчинили в заключному відрізку, закинувши харків’янам ще п’ять шайб. Відзначимо Володимира Чердака, який до закинутої шайби додав два «асисти».

Гості ж сподвиглись лише на один гол – менш ніж за хвилину до кінця відзначився Роман Сальников.

Українська хокейна ліга. 25 тур

«Донбас» Донецьк – «Витязь» Харків – 8:1 (1:0, 2:0, 5:1)

Шайби: 1:0 Никифоров (Буценко, Побєдоносцев), 7:44, 2:0 Буценко (Лялька, Толстушко), 24:31, 3:0 Шаманський (Чердак, Кугут), 37:45, 4:0 Чердак, 46:17, 5:0 Никифоров (Буценко), 51:26, 6:0 Безуглий (Шаманський, Кочетков), 53:21, 7:0 Толстушко (Хакимов), 54:36, 8:0 Кочетков (Єгоров), 56:53-бол, 8:1 Сальніков (Міхєєнок, Декало), 19:03.

Наступну зустріч у рамках Української хокейної ліги «Донбас» проведе також проти харківського «Витязя». Матч відбудеться 21 грудня.