Впевнена перемога ХК «Донбас» над «Витязем»

7 грудня на Дружківській Льодовій арені «Альтаїр» пройшов перенесений матч 7-го туру Української хокейної ліги, який завершився впевненою перемогою «Донбасу» над «Витязем».

Господарі почали, як кажуть у таких випадках, без розвідки. Щоб забити п’ять голів, чемпіону знадобилося трохи менше чверті години. При цьому до чотирьох шайб у ворота Владислава Вязовова доклав свою ключку Євген Никифоров, який вже після першого відрізка вийшов у лідери бомбардирських перегонів, обігнавши на два очки нападника «Кременчука» Іллю Коренчука (33).

У другому періоді малюнок гри не змінився – господарі атакували, гості захищалися. Утім, один результативний міні-подвиг підопічним Євгена Гладченка все-таки вдався. Оформити шатаут Сергію Люльчуку завадив Єгор Посєвін, який відзначився після передачі Микити Попова. У «Донбасу» на один успішний випад «Витязя» знайшлися дві гідні відповіді – дублі оформили Микита Буценко та Віталій Лялька.

Відзначимо, що в третьому періоді тандем Посєвін-Попов спрацював вдруге. З тією лише різницею, що перший асистував, а другий забив. А перед цим останній гол донеччан у грі забив Денис Петрухно, який відзначився закинутою шайбою вперше в поточному чемпіонаті країни.

За чотири хвилини до фінального свистка харків’яни сподвиглись ще на один гол – третє очко в грі набрав Попов (1+2), а забив Колядинський.

Українська хокейна ліга. 7 тур

«Донбас» Донецьк – «Витязь» Харків – 8:3 (5:0, 2:1, 1:2)

Шайби: 1:0 Буценко (Никифоров, Лялька), 00:23, 2:0 Никифоров (Буценко), 03:18-біл, 3:0 Лялька (Кугут, Никифоров), 6:11, 4:0 Лялька (Никифоров, Кугут), 13:19 5:0 Чердак (Бондарєв, Таран), 13:43, 5:1 Посєвін (Попов), 24:06, 6:1 Буценко (Никифоров, Лялька), 27:47, 7:1 Никифоров (Лялька, Буценко), 30:26, 8:1 Петрухно (Буценко, Лялька), 40:51, 8:2 Попов (Посєвін), 47:21, 8:3 Колядинський (Попов), 56:08.