У Покровському районі провели спартакіаду серед працівників освіти

4 грудня на базі Лисівської ЗОШ відбулася спартакіада серед працівників галузі освіти Покровського району, у якій взяли участь 8 команд.

Змагання відкрились виконанням гімну України. Усіх присутніх привітали Лисівський сільський голова Юлія Кабанець, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Красноармійської райдержадміністрації Лариса Федорціва, методист відділу освіти Наталія Сушкова, голова Покровської районної організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Колос» Сергій Васильєв.

У програму спартакіади входили змагання з волейболу, настільного тенісу та шашок. За їх підсумками місця розподілились так:

2 місце – Світлана Колосова (Новоекономічна ЗОШ),
3 місце – Світлана Євменова (Михайлівський НВК).

У загальнокомандному заліку кращою стала команда Гродівської ЗОШ, друге місце посіли представники Срібненського НВК, третє – Новоолександрівського НВК та Сонцівского НВК.

Усі переможці нагороджені грамотами, медалями, кубком та м’ячами за рахунок коштів Програми розвитку фізичної культури та спорту в Покровському районі на 2013-2016 роки.