У Покровську відбулись "Веселі старти"

1 грудня 2016 року на базі Покровської загальноосвітньої школи № 12 відбудись змагання «Веселі старти» серед команд міста, присвячені Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом.

В них взяли участь три команди: ПІІ ДонНТУ, Покровського педагогічного училища, збірна команда ЗОШ м. Покровська.

У програму змагань увійшли чотирі эстафети: «Подолання кільця», «Біг з тенісним м'ячем на ракетці», «Флорбол», «Ведення м'яча з обведенням фішок» та перетягування канату.

В результаті призові місця розподілились наступним чином: третє місце зайняла команда Покровського педагогічного училища, на другому місці – збірна  команда загальноосвітніх шкіл міста Покровська та переможцем змагань стала команда Покровського індустріального інституту Дон НТУ.

Переможці нагорождені солодкими призами.

Організацію та проведення змагань здійснювали комітет по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради, Покровський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та дитячо-юнацька спортивна школа міста Покровська.