Лиманські дзюдоїсти - серед призерів обласного чемпіонату у Слов'янську

Як зазначалось раніше, в місті Слов’янськ пройшов чемпіонат області з дзюдо в чотирьох вікових категоріях (посилання http://www.sport.donetsk.ua/news/5776_u-slovyansku-vidbuvsya-chempionat-donetsko-oblasti-z-dzyudo.html).

Збірна команда міста Лиман прийняла участь у змаганнях в кількості 43 спортсменів, які зайняли 7 перших місць, 6 других та 7 третіх. Ще 10 спортсменів не змогли виграти бронзовий фінал і зайняли п’яті місця.

Першими стали: Фесенко Олена, Шилова Аліна, Смаглій Артем, Сировацька Катерина, Радченко Даніїл, Гаман Михайло, Гудзенко Андрій.

Другими стали: Іванисенко Микола, Сімінченко Дар’я, Лещенко Іван, Дзюба Артем, Гримов Кирило, Федотенков Станіслав.

Треті місця: Сотник Вікторія, Груздов Микита, Єфименко Тетяна, Сергєєв Ян, Косик Ярослав, Куриленко Богдан, Міщенко Віталій.

Ці  змагання обласного рівня  стали першим стартом для юних спортсменів відділення з дзюдо ДЮСШ м. Лиман (тренер-викладач Нечипорук К.І.). Хоча і без медалей, але дітям було дуже цікаво і вони ще більше захопилися цим олімпійським видом спорту.

Вже 1 грудня деякі з цих спортсменів приймуть участь у Всеукраїнському турнірі в м. Запоріжжя