ХК «Донбас» вчергове переміг у Білій Церкві

19 жовтня в Білій Церкві фундамент третьої перемоги «Донбасу» над «Білим Барсом» заклала перша п’ятірка донеччан. Спочатку Олег Шафаренко та В’ячеслав Хакімов асистували Євгену Никифорову, який з другої спроби не залишив шансів у «рамці» Краснопольському. А через дві хвилини вже Никифоров і Побєдоносцев допомогли подвоїти рахунок Шафаренку.

Ще в першому періоді гості провели третій гол – ціль вразив Віктор Захаров після передачі від правого борта Єгора Єгорова.

Не змінилася ситуація і в другій 20-хвилинці: господарі безуспішно захищалися, гості – результативно атакували. Свищев, Бабинець, Большаков і Рамазанов по разу відзначилися в період з 27-ї по 37-у хвилину, зробивши рахунок 7:0.

Зберігати свої ворота на «замку» в матчах з «Білим Барсом» донеччанам вдавалося трохи менше 165 хвилин. Гольову засуху своєї команди перервав Руслан Ромащенко, який вдало зіграв на добиванні. А за п’ять хвилин до кінця ще один раз змусив капітулювати Люльчука Максим Разумов.

Як результат, уперше в історії протистояння білоцерківці програли «Донбасу» менше ніж у вісім шайб.

«Білий Барс» Біла Церква – «Донбас» Донецьк – 2:9 (0:3, 0:4, 2:2)

Шайби: 0:1 Никифоров (Хакимов, Шафаренко), 6:09, 0:2 Шафаренко (Побєдоносцев, Никифоров), 8:22, 0:3 Захаров (Григор’єв, Єгоров), 11:23, 0:4 Свищев (Мазур, Григор’єв), 26:46, 0:5 Бабинець (Чердак, Рамазанов), 32:49, 0:6 Большаков (Єгоров), 36:28, 0:7 Рамазанов, 36:47, 1:7 Ромащенко, 44:53-бол, 1:8 Хакимов (Никифоров, Шафаренко), 50:44, 1:9 Мазур (Григор’єв, Єгоров), 53:01, 2:9 Разумов (Козієнко, Даниленко), 54:33.