Легкоатлети Донеччини посіли сім призових місць на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮСШОР

26-27 вересня в Кропивницькому на стадіоні «Зірка» відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР, у якому взяли участь спортсмени 1999 року народження та молодше.

Донецьку область на змаганнях представили 19 атлетів (13 юнаків та 6 дівчат). Серед них кращі результати показали:

- Артем Коноваленко – 1 місце в потрійному стрибку (14.84 м) та 2 місце в стрибках у довжину (6.81 м);

- Олександр Пирогов – 1 місце в бігу на 200 метрів (22.03) та 2 місце на дистанції 100 метрів (10.86);

- Олександр Романовський – 2 місце у штовханні ядра 5 кг (15.90 м);

- Данило Горбенко – 3 місце в стрибках у довжину (6.81 м);

- Ольга Сурда – 3 місце в бігу на 3000 метрів (10:46.93);

- Микита Кадацький – 4 місце у штовханні ядра 5 кг (15.48 м);

- Катерина Коваль – 5 місце на дистанції 800 метрів (2:21.69).

Зазначимо, що Олександр Пирогов вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту України на дистанціях 100 та 200 метрів.

У командному заліку серед 48-ми дитячо-юнацьких спортивних шкіл КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради посіла 12 місце.