Пауерліфтери Донецької області – серед кращих на чемпіонаті України в Полтаві

З 17 по 24 вересня в Полтаві проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів.

Для участі в змаганнях прибули спортсмени з усіх куточків нашої країни – загалом близько 400 осіб.

За підсумками чемпіонату на п’єдестал пошани піднімалися ряд представників Донецької області.

Першу медаль – бронзову – у скарбничку нашого регіону принесла Яна Климова з Дружківки. У ваговій категорії 47 кг у сумі триборства її результат склав 225 кг (присідання – 70 кг, жим лежачи – 47,5 кг, станова тяга – 107,5).

Володарем «золота» у ваговій категорії 59 кг з рекордом України серед юнаків у всіх вправах став Владислав Єрмішин: сума – 525 кг, присідання – 170 кг, жим – 132,5 кг, тяга – 222,5 кг.

Серед юніорок третє місце у ваговій категорії 43 кг посіла Ольга Бобрик. Її результати: присідання – 67,5 кг, жим лежачи – 32,5 кг, тяга – 87,5 кг.

Також третім серед юніорів у вазі 83 кг був Ігор Парфененков з сумою 637,5 кг (232,5 + 155 + 250).

Срібним призером серед юніорів у категорії 93 кг став Дмитро Мазуров. Результат 660 кг у сумі триборства (257,5 + 155 + 247,5) дозволив йому виконати норматив майстра спорту України.

У змаганнях серед чоловіків відразу троє представників Донецької області стали володарями медалей, що дозволило нашому регіону посісти в цій категорії перше командне місце.

Так, Антон Караченцев став найкращим у вазі до 83 кг, зібравши в триборстві суму 680 кг (240 + 157,5 + 282,5). Цей результат дав йому путівку на чемпіонат Європи з класичного пауерліфтингу, який буде проходити в Данії на початку березня 2017 року.

Також право участі в європейській першості здобув Михайло Гриценко, який у ваговій категорії до 105 кг став срібним призером із сумою трьох вправ 748,5 кг (260 + 177,5 + 311).

Ще одну перемогу на чемпіонаті України в Полтаві завоював представник Донецької області В’ячеслав Шутенко. У ваговій категорії до 93 кг він показав результат 813 кг (302,5 + 167,5 + 343).