Легкоатлети Донеччини виступили на командному чемпіонаті України серед юнаків та дівчат

19-20 вересня в Луцьку на стадіоні «Авангард» проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодше.

Донецьку область на змаганнях представили 29 спортсменів (14 юнаків та 15 дівчат). Серед них кращі результати показали:

- Анастасія Калініченко – 5 місце в стрибках у висоту (1.55);
- Андрій Дибка – 5 місце в стрибках з жердиною (3 м).

За підсумками змагань легкоатлети Донеччини посіли 7 сходинку серед 25 команд  областей. Крім того, у заліку серед ДЮСШ серед 42-х команд представники КДЮСШ № 1 Бахмутської міськради посіли 10 місце, а ОКДЮСШ «Україна» – 23 місце.