До Дня прапора України в Авдіївці пройшов турнір з настільного тенісу

22-23 серпня в Авдіївці пройшов турнір з настільного тенісу, присвячений Дню прапора України.

У першому етапі змагань свої сили в олімпійському виді спорту вирішили спробувати 18 юних спортсменів.

На ігровому столі для пінг-понгу зав’язалася справжня боротьба за призові місця. Кожна подача маленького м’ячика наближала любителів цього виду спорту до заповітного чемпіонського фіналу.

На почесний п’єдестал зійшли: Костянтин Коломієць, який посів перше місце і отримав кубок, Кирило Евва (2 місце) та Олег Олексюк (3 місце).

Призери були нагороджені почесними грамотами та медалями. Інших учасників заохотили солодкими призами.

Організаторами турніру з настільного тенісу виступили відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Авдіївської міської ради і Тетяна Федик, керівник спортивно-оздоровчого центру ПК АКХЗ.

23 серпня пройшов другий етап змагань, у яких майстерність показали 24 авдіївці від 16 років і старше.

За підсумками ігор володарем кубка став Владислав Соколовський, другим – Віктор Кузьмін, третім – Олександр Айдинян. Вони отримали безцінний досвід, грамоти, медалі, а також пам’ятні подарунки від профкому Авдіївського коксохімічного заводу.