Дмитро Ібрагімов і Юлія Корунчак здобули два «срібла» та «бронзу» на чемпіонаті світу з легкої атлетики

З 15 по 27 липня в Ліоні (Франція) відбувся Чемпіонат світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору та ураженням опорно-рухового апарату.

Усього в Чемпіонаті взяли участь більше 1100 спортсменів з 99 країн світу, які вели боротьбу за нагороди в 207 видах змагань.

Збірна команда України була представлена 32 спортсменами. Серед них було два атлети із Донецької області: Юлія Корунчак з Артемівська та Дмитро Ібрагімов з Торезу.

Дмитро Ібрагімов (на фото) став дворазовим срібним призером: у штовханні ядра з результатом 14,74 м та в метанні диску з результатом 46,26 м.

Юлія Корунчак завоювала «бронзу» в стрибках у довжину з результатом 5,00 м.

За підсумками Чемпіонату світу в медальному заліку збірна команда України посіла четверте місце, здобувши 13 золотих, 9 срібних та 8 бронзових нагород.