Легкоатлети Донеччини – на п’єдесталі командного чемпіонату України серед юніорів

7-8 червня в Кіровограді на стадіоні «Зірка» відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Донецьку область на змаганнях представляли 11 спортсменів. Серед них найкращий результат продемонстрував Роман Кузьмінов, який посів перше місце в стрибках у висоту (2.10 м).

Бронзовими призерами стали: Артем Алфімов – на дистанції 1500 м (4:02.32) та естафетна команда юніорок 4х400 м у складі Вероніки Андрусик, Ганни Макарової, Олени Радюк, Катерини Коваль (4:06.78).

Інші індивідуальні результати атлетів Донеччини:

- Микита Трунов – 4 місце в бігу на 110 м з бар’єрами (17.48);

- Ілля Оліферовський – 5 місце в стрибках у висоту (1.95);

- Катерина Коваль – 7 місце на дистанції 800 м (2:16.74);

- Артем Алфімов – 7 місце в бігу на 800 м (1:57.36).

За підсумками змагань збірна Донецької області посіла 14-те місце з-поміж 24-х команд.