Легкоатлети Донеччини з вадами слуху здобули 10 медалей на чемпіонаті України

3-5 червня в Харкові проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху.

Донецьку область на змаганнях представляли 8 спортсменів з Бахмута, Маріуполя і Торецька.

У метанні молота серед чоловіків першу і другу сходинки п'єдесталу посіли маріупольці Данило Самороков (53,50 м) та Євген Полухін (49,95 м) відповідно. Окрім цього, Євген став кращим у метанні диска (33,10 м).

Серед жінок у метанні молота дві медалі також опинилися в активі представників Маріуполя. «Золото» здобула Римма Філімошкіна (62,17 м), «бронзу» – Ірина Раєвська.

Успішними в метальній програмі виявилися також виступи Ксенії Ткачук з Маріуполя та Кирила Агакішиєва з Торецька. Ксенія була другою в метанні диска, третьою – у штовханні ядра, Кирило – першим у метанні списа, другим – у штовханні ядра.

У бігу на 400 м бронзовою призеркою стала Вікторія Рибалкіна з Бахмута. Також спортсменка була шостою в бігу на 200 м.

Ще один представник Донеччини Ярослав Насов з Бахмута посів 6 місце на дистанції 400 м та 7 місце на дистанції 200 м.