Футзалістки Лиману стали п’ятими у фіналі чемпіонату України серед наймолодших спортсменок

16-18 квітня в Гребінці Полтавської області проходив чемпіонат України з футзалу серед дівчат наймолодшої віковій категорії – 2003-2004 рр.н.

У фінальній частині взяли участь 6 колективів, серед яких Донецьку область представили спортсменки з Лиману – «Багіра»-ДЮСШ-ІМС-2.

Відразу після перших ігор змагань в одне коло команди розділилися на дві групи. У першій з них опинилися «Вікторія» (Конотоп), «ДЮСШ Дніпро-80» (Черкаси), «Олімп» (Славутич). Вони і повели боротьбу за нагороди.

Іншу групу склали команди «Надія» (Гребінка), «Багіра» (Лиман) та «ДЮСШ-8» (Харків).

За підсумками всіх зіграних матчів спортсменки з Лиману посіли 5 місце, за що були нагороджені грамотами. Особистий приз як кращий гравець команди (за визнанням суддівської колегії) отримала Софія Скицька.

Додамо, що чемпіонками України стали футзалістки з «ДЮСШ Дніпро-80» (Черкаси), друге місце посіла команда «Вікторія» (Конотоп), третє – «Олімп» (Славутич). Четвертою була «Надія»-ДЮСШ (Гребінка).