Борис Бородінов здобув «бронзу» на чемпіонаті України з вільної боротьби серед молоді

19-22 квітня в Білій Церкві проходить чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді 1996-1998 років народження.

21 квітня завершилися змагання серед юніорів, де Донецьку область представили 10 спортсменів.

Бронзовим призером змагань у ваговій категорії 84 кг став Борис Бородінов з Маріуполя (КЗ КДЮСШ, ШВСМ, тренери – Едуард Харачура, Сергій Попов).

У цій же вазі до 84 кг, де за медалі боролися 40 спортсменів України, сьомим став Владислав Лебединський (Димитров, ШВСМ, тренер – Віктор Рябовол).

Ще один представник ШВСМ, вихованець Віктора Рябовола Дмитро Бліадзе у ваговій категорії до 120 кг посів 7 місце серед 18-ти учасників.

Додамо, що 22 квітня медалі в рамках чемпіонату України розіграють юніорки.