Маріупольські спортсмени взяли участь у відкритій першості ЦК ТСОУ зі стрільби кульової

У Чернігові відбулася відкрита першість Центрального комітету товариства сприяння обороні України зі стрільби кульової.

На п’єдестал пошани піднялися і спортсмени дитячо-юнацької спортивно-технічної школи ТСОУ м. Маріуполя (директор – Сергій Чуніхін).

У вправі ВП-4 (гвинтівка пневматична, 40 пострілів, дистанція 10 м) кандидат у майстри спорту зі стрільби кульової Роман Романов (тренер-викладач – Віталій Охмуш) став бронзовим призером першості, набравши 385 очок.

Уже не перші успіхи на тренерській терені і у майстра спорту міжнародного класу Валентини Чуніхіної, яка сама, будучи членом національної збірної України з кульової стрільби і посилено готуючись до майбутніх стартів, осягає ази тренерської діяльності. Так, вихованець молодого тренера Олександр Баранов у вправі ПП-2 (пневматичний пістолет, 40 пострілів, дистанція 10 м), набравши 375 очок, також піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани. Олександра Серпокрилова – молода спортсменка, що подає надію, – стала дев’ятою.

У командному заліку маріупольські стрілки посіли п’яте місце серед тринадцяти колективів-учасників першості.