Артем Піддубний з Бахмута став третім на Харківському міжнародному марафоні

9 квітня відбувся III Харківський міжнародний марафон, учасниками якого стали понад 10 тисяч харків'ян і гостей міста.

У марафонському забігу на 42,192 км серед чоловіків гідно представив Бахмут і Донецьку область Артем Піддубний. Наш спортсмен фінішував з третім результатом – 2 години 32 хвилини 35 секунд.

Переможцем на основній дистанції став Сергій Українець з Рівного (2:23.01), а друге місце посів харків’янин Дмитро Пожевілов (2:29.06).

Ще один представник Бахмута і Донеччини, досвідчений марафонець Юрій Кожуховський, у своїй віковій групі серед 57-ми учасників показав 9-й результат – 3.39.45.

«Марафонську дистанцію бігу у восьмий раз. Чудова погода на третьому марафоні, знайомі всі спуски і підйоми, біг собі на втіху. Учасників багато, відчувається, що з кожним роком марафон збирає все більше і більше людей. Дуже допомагала підтримка уболівальників, було багато глядачів, все радісні і веселі», - поділився своїм враженням Юрій. Цей марафон він присвятив своїй доньці, якій 9 квітня виповнилося 5 років.