Боксери Донеччини здобули два «золота» і «бронзу» на Всеукраїнському турнірі в Миколаєві

З 28 березня по 3 квітня в Миколаєві проходив Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам’яті 68-ми героїв-десантників.

Донецьку область на змаганнях представили 6 спортсменів, три з яких здобули медалі.

Переможцем у ваговій категорії 49 кг став Ростислав Белостоцький (Маріуполь, КДЮСШ «Лідер», тренер Ярослав Підмастерчик), який у фіналі виявився сильнішим за Павла Діордія з Миколаєва.

У фіналі категорії до 60 кг «золото» в бою проти харків’янина Ярослава Харциза здобув Ростислав Кравченко (Селидове - Бахмут, ШВСМ - ДВУОР ім. С.Бубки, тренери Олександр Шостак, Анатолій Переяслов).

Бронзовим призером за підсумками запеклих поєдинків у ваговій категорії до 64 кг став Максим Пилипець (Білицьке - Бахмут, ШВСМ, тренери Павло Івахненко, Анатолій Переяслов).