Підсумки виступу пауерліфтерів Донеччини на чемпіонаті України серед чоловіків та жінок

З 11 по 14 лютого в місті Коломия (Івано-Франківська область) пройшли найголовніші змагання країни для пауерліфтерів – чемпіонат України серед чоловіків та жінок.

Спортсмени Донецької області, як і представники інших регіонів, проходили відбір на чемпіонати світу та Європи.

У ваговій категорії 93 кг Гія Троянов став другим із результатом майстра спорту України – 780 кг (295+205+280).

Серед чоловіків у ваговій категорії до 105 кг виступав наш юніор Олександр Рубець. Незважаючи на свій юний вік, спортсмен показав гідну боротьбу серед більш дорослих суперників і відібрався на чемпіонат Європи серед юніорів.

На дорослі чемпіонати світу та Європи від Донецької області відібралися наші провідні пауерліфтери Олексій Бичков, Олексій Рокочий і Володимир Свистунов.

У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 63 кг Донеччину представила Аліна Захарова. У важкій боротьбі з результатом 282,5 кг (112,5+55+115) вона посіла четверте місце.

У ваговій категорії до 72 кг другою з результатом у сумі 510 кг (212,5 + 137,5 + 160) стала Антоніна Марченко, що дозволило їй відібратися на чемпіонат Європи.

Антоніна недавно вийшла з декретної відпустки. Ми запитали у неї про плани на рік.

- Антоніна, Ви в минулому чемпіонка світу 2011, 2012 років серед юніорок. Сьогодні Ви стали другою. Як себе почуваєте?

- Звичайно, засмутилася.

- Думали, що Ваша суперниця може показати результат вище Вашого?

- Чекала такого результату від суперниці.

- Що Ви плануєте показати на чемпіонаті Європи?

- Планую додати в сумі, якщо нічого не завадить. І, звичайно ж, виграти у своєї новоспеченої суперниці.

- Сім’я підтримує Вас у рішенні повернутися до змагань?

- Саме завдяки підтримці чоловіка і бабусі я повернулася в спорт. Моя сім’я бере дуже активну участь у моїй роботі.