Легкоатлети Донеччини – на п’єдесталі чемпіонату України в приміщенні серед юніорів

12-13 лютого в Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів.

Донецьку область на змаганнях представляли 17 спортсменів, три з яких піднялися на п’єдестал пошани.

Наталя Пироженко показала кращий результат у бігу на 800 м – 2:14.51 хв., та третій у бігу на 400 м – 57.26 сек.

Андрій Аліксійчук вийшов переможцем на двох дистанціях – 1500 і 800 м, які подолав за 4:02.63 та 1:54.20 хв. відповідно. Це дозволило йому відібратися на матчеву зустріч з однолітками з Білорусі та Литви, яка відбудеться в Мінську 27 лютого.

У секторі для потрійного стрибка Олександр Малосілов став другим із результатом 15.36 м.

Ілля Оліферовський в стрибках у висоту зайняв 4 сходинку (2.00 м).

Естафетна команда Донецької області 4х200 м у складі Наталі Пироженко, Олени Радюк, Катерини Коваль і Катерини Мальцевої  посіла 5 місце з часом 1:47.68 хв.

Ольга Сурда в бігу на дистанції 3000 м була шостою (10:57.15 хв.), на 1500 м – сьомою (4:58.20 хв.).

За підсумками змагань у командному заліку легкоатлети Донецької області посіли 9 місце, набравши 302 очки.