Пауерліфтери Донеччини продовжили збирати нагороди в другий день чемпіонату України

З 6 по 10 лютого в місті Коломия (Івано-Франківська область) проходить чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок.

Після успішного першого змагального дня, 7 лютого, спортсмени Донецької області продовжили збирати нагороди і 8 лютого.

Друге місце у ваговій категорії 84 кг посіла Катерина Пініонж з результатом 305 кг (125+65+115).

За підсумками виступу дівчат збірна Донецької області посіла перше командне місце. У абсолютній першості наші спортсменки зайняли весь п’єдестал пошани: Дар’я Русаненко стала третьою, Руслана Краснова – другою і Дар’я Лазебна – першою.

8 лютого вступили в боротьбу і юнаки. На превеликий жаль, команда Донеччини була не повна. Нашу область представляли всього два спортсмени.

Першим виступав Руслан Рузімурадов. У ваговій категорії до 66 кг він посів перше місце, зібравши суму 605 кг: 220 кг + 173 кг (рекорд України серед юнаків) + 212,5 кг.

У ваговій категорії 74 кг другим став Карен Акопов. Його результат у сумі триборства – 685 кг (245 + 150 + 190).