Легкоатлети Донеччини – на п’єдесталі командного чемпіонату України в приміщенні

26-28 січня в Запоріжжі проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

Донецьку область на змаганнях представили 13 спортсменів, четверо з яких опинилися на п’єдесталі пошани.

Кращим у потрійному стрибку серед чоловіків з результатом 15,67 м став 18-річний Олександр Малосілов.

У цій ж дисципліні серед жінок друге місце посіла 19-річна Катерина Попова. Її результат – 13,24 м.

Переможцем у бігу на 400 м із часом 48,37 сек. став Данило Даниленко (21 рік), який представляє Донецьку і Волинську області.

Трійку призерів у стрибках із жердиною замкнула Ганна Шелех з показником 3,70 м.

Окрім цього, четверту сходинку в бігу на 60 м посіла Марія Шмідова. Її час – 7,41 сек.

Відзначимо, що ряд провідних спортсменів Донецької області не брали участь у змаганнях, бо зараз знаходяться на навчально-тренувальних зборах.