ХК «Донбас» громить «Білий Барс»

26 січня в Дружківці на Льодовій Арені «Альтаїр» відбувся матч 17-го туру чемпіонату України між «Донбасом» і білоцерківським «Білим Барсом».

Молода команда гостей впевнено розпочала матч і навіть мала шанс першою відкрити рахунок, але не змогла реалізувати більшість. Підопічні Анатолія Степанищева виявилися менш поблажливими до суперника і двічі в першому періоді скористалися чисельною перевагою. Однак піти на перерву з комфортною перевагою донеччанам завадив Ілля Генералов, який скористався секундною розгубленістю оборони і вразив ворота Євгена Напненка.

Незважаючи на те, що обидві команди грають в технічний і комбінаційний хокей, видалення в матчі траплялися досить часто, але при цьому гру не можна було назвати грубою. Перші 10 хвилин другого періоду суперники не забивали, нагнітаючи інтригу при мінімальному розриві в рахунку, але закінчення періоду залишилося за більш досвідченими «донбасівцями»: шайби Горбаня, Журуна і Чердака зняли питання про переможця.

Мабуть, після шайби «в роздягальню» (за 4 секунди до другої перерви) наша команда зловила кураж і видала забійний старт в завершальній третині. На 22-й секунді періоду гол забив Віктор Захаров, а ще 40 секунд потому шайбу закинув Євген Никифоров, якому незабаром надався відмінний шанс оформити дубль, але 87-й номер «Донбасу» не реалізував штрафний кидок. Утім, наші хокеїсти ще шість разів змогли засмутити білоцерківську команду з гри.

«Донбас» – «Білий Барс» – 13:1 (2:1, 3:0, 8:0)

1:0 Журун (Докшин), 09:02-бол, 2:0 Буценко (Толстушко), 15:15-ЕА, 2:1 Генералов (Дикий, Рубан), 17:58, 3:1 Горбань (Кочетков), 30:44, 4:1 Журун (Докшин, Горбань), 33:14, 5:1 Чердак (Журун), 39:56-бол, 6:1 Захаров (Кочетков, Варламов), 40:22, 7:1 Никифоров (Буценко, Бабинець), 41:07, 8:1 Кочетков (Захаров, Варламов), 47:58-ЕА, 9:1 Толстушко (Буценко, Никифоров), 49:51, 10:1 Кузьмик (Таран), 51:47-бол, 11:1 Никифоров (Толстушко, Буценко), 54:22, 12:1 Чердак (Докшин, Горбань), 55:20-ЕА, 13:1 Никифоров (Бабинець), 57:51.

Наступний матч «Донбас» проведе на виїзді проти третьої команди в турнірній таблиці чемпіонату України – ХК «Кременчук». Гра відбудеться 29 січня о 19:00.