У Маріуполі підведені підсумки Спартакіади серед загальноосвітніх шкіл міста за 2014/15 навчальний рік

Управлінням з фізичної культури і спорту Маріупольської міської ради спільно з управлінням освіти 21 січня 2016 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 66 були підведені підсумки Спартакіади серед загальноосвітніх шкіл міста за 2014/15 навчальний рік.

Протягом навчального року всі школи міста змагались у восьми спортивних дисциплінах: баскетбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахи, легка атлетика, гандбол і футбол.

Переможцем в категорії до 300 учнів стала загальноосвітня школа №32 (директор Мілютін І.Н., викладач фізичної культури Конопльова Є.).

Призерами стали загальноосвітня школа-інтернат №2 (директор Бельченко Ф.Б., викладач фізичної культури Семенченко С.Д.) і Морський ліцей (директор Акульшина Т.А., викладач фізичної культури Меркулова З.).

Переможцем в категорії до 500 учнів стала загальноосвітня школа №42 (директор Царевська Н.А., викладач фізичної культури Бодня В.).

Призерами стали Технічний ліцей (директор Беззапонова А.В., викладач фізичної культури Хазлу Л.) і загальноосвітня школа №29 (директор Бикова Л.А., викладач фізичної культури Медведєва Т.).

Переможцем в категорії до 800 учнів став НВК №14 (директор Чернавський В.І., викладач фізичної культури Савіних С.).

Призерами стали НВК №28 (директор Зінов'єва Т.М., викладач фізичної культури Харабуга І.) та гімназія № 1 (директор Антонова Л.Я., викладач фізичної культури Лемешко А.).

Переможцем у категорії понад 800 учнів стала загальноосвітня школа № 65 (директор Хамусяк Б.А., викладач фізичної культури Васильєва Т.).

Призерами стали загальноосвітня школа №47 (директор Горобець Н.І., викладач фізичної культури Занина І.) та спеціалізована школа № 5 (директор Марьянова С.П., викладач фізичної культури Лемешко А.).

Усі навчальні заклади отримали грамоти, баскетбольні та волейбольні м'ячі, набори для дартсу, а переможці  - кубки чемпіонів Спартакіади.