Важкоатлети Донеччини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань у Харкові

З 14 по 18 грудня в Харкові пройшов чемпіонат України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті Олімпійського чемпіона Ігоря Рибака.

За підсумками змагань у активі команди важкоатлетів Донецької області опинилося 8 медалей: 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові.

За рахунок перезаліку результатів для цих змагань провідні важкоатлетки Донеччини здобули весь комплект нагород у ваговій категорії до 63 кг: Юлія Калина – «золото», Олена Коханенко – «срібло», Альона Шевкопляс – «бронзу».

Переможцем у ваговій категорії до 69 кг став Іван Нужний з Дружківки, результат якого в сумі двоборства склав 263 кг.

Срібну медаль у ваговій категорії до 77 кг здобув представник Вугледару Ілля Куліков, який у сумі двоборства підняв 288 кг.

Бронзовими призерами у своїх вагових категоріях стали:

- до 53 кг – представниця Білозерського Марина Александрова, результат у сумі – 127 кг;
- до 75 кг – маріупольчанка Тетяна Квачан, результат – 177 кг;
- до 94 кг – маріуполець Максим Алексєєв, результат – 333 кг.

Окрім цього, два спортсмени нашого регіону посіли четверті місця, ще три – п’яті. У підсумковому командному протоколі чемпіонату України серед ШВСМ важкоатлети Донецької області опинилися на другій сходинці, Всеукраїнського відкритого турніру пам'яті Ігоря Рибака – на третій.

Додамо, що за підсумками своїх виступів 3 представника Донеччини виконали норматив майстра спорту України: Арсен Погосов з Дружківки, який став п’ятим у ваговій категорії до 62 кг, Олександр Рудь з Білозерського (6 місце в категорії до 77 кг) і Максим Навольнець з Новогродівки (8 місце в категорії до 105 кг).