Слов’янці здобули 5 медалей на відкритому чемпіонаті Києва з бойового самбо

28-29 листопада проходив відкритий чемпіонат Києва з бойового самбо серед юнаків, юніорів та чоловіків.

Участь у турнірі взяли більше ста спортсменів із 14-ти команд Київської, Чернігівської, Дніпропетровської та Донецької областей.

У активі наших самбістів зі Слов’янська – “Бійцівського клубу «Тріада»” – 2 золоті і 3 бронзові медалі.

Чемпіонами стали Денис Тищенко (68 кг, 14-15 років) і Денис Кутелія (62 кг, 14-15 років).

Бронзові медалі чемпіонату завоювали Владислав Орловський (68 кг, 16-17 років), Володимир Алексейцев (62 кг, 14-15 років), Антон Скрипник (62 кг, 18+).

Спортсменів підготували тренери Сергій Богуш і Андрій Безуглий.

У загальнокомандному заліку команда “Бійцівського клубу «Тріада»” посіла третє місце, пропустивши вперед більш титуловані київські клуби «Гермес» і «Аурум».