ХК «Донбас» двічі виграв у «Кременчука»

29-30 листопада в рамках дев’ятого туру чемпіонату України з хокею в Дружківці на Льодовій Арені «Альтаїр» між собою зіграли претенденти на золоті медалі – «Донбас» і «Кременчук».

Перший матч завершився «сухою» перемогою господарів майданчика – 5:0. У важкий нокдаун «Донбас» відправив суперника в другому періоді, коли менш ніж за 4 хвилини (якщо бути точним, то за 3:13) закинув 4 шайби. Один за іншим відзначилися захисник Денис Петрухно і нападники Ілля Докшин, Микита Буценко та Євген Никифоров. Примітно, що всі шайби підопічні Анатолія Степанищева закинули в рівних складах.

«Донбас» - «Кременчук» - 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)

1:0 Петрухно (Докшин,Чердак), 26:27, 2:0 Докшин (Никифоров, Куцевич), 27:24, 3:0 Буценко (Ігнатенко), 28:35, 4:0 Никифоров (Куцевич, Докшин), 29:40, 5:0 Буценко (Бабинець, Толстушко), 47:33

Другий матч між командами вийшов зовсім не таким однозначним, як перший. Три періоди завершилися з рахунком 2:2, і в підсумку гра перейшла в овертайм, який продовжив серію чемпіонату України: у жодному турі лідери першості ще не брали повноцінні 6 очок у двох матчах. Однак «Донбас» виявився першою командою, яка все-таки виграла обидві зустрічі туру. Перемогу на другій хвилині овертайму приніс Денис Кочетков.

«Донбас» - «Кременчук» - 3:2 ОТ (1:0, 1:2, 0:0)

1:0 Ігнатенко (Кузьмик, Толстушко), 16:12, 1:1 Чернишенко (Бойков, Микулко), 21:13-бол, 1:2 Лісак (Бойков, Карпенко), 23:40, 2:2 Таран (Варламов, Петрухно), 39:54-бол, 3:2 Кочетков (Катрич), 61:47

ХК «Донбас» продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату України, відтепер у його активі 46 очок.

Наступні матчі в рамках десятого туру, які відбудуться 4-5 грудня, «донбасівці» проведуть у Харкові проти місцевої «Юності».