Чемпіонат Донецької області з боксу серед молоді пройшов у Артемівську

З 25 по 28 листопада в Артемівську пройшов чемпіонат Донецької області з боксу серед молоді 1998-1999 років народження. Також паралельно відбувалися змагання серед чоловіків 1997-1976 років народження.

У змаганнях брали участь найсильніші боксери з Краматорська, Дружківки, Волновахи, Маріуполя, Селидового, Красноармійська, Слов’янська, Добропілля, Білицького та Артемівська.

Донецьку обласну СДЮСШОР з боксу представили 13 спортсменів.

Серед них – 6 боксерів Красноармійська, кожен із яких став володарем медалі. Так, серед вихованців тренера Батиралі Карімова «золото» завоювали Іван Чубревічев (вагова категорія 75 кг), Владислав Іжак (в/к 56 кг), Владислав Карпачов (в/к 60 кг), «срібло» – Микола Плясовиця (в/к 56 кг). А два вихованці тренера Олександра Швайка стали бронзовими призерами: Сергій Сидоренко – у ваговій категорії 64 кг, Віктор Голян – у ваговій категорії 60 кг.

Із числа спортсменів обласної СДЮСШОР з боксу на п’єдестал піднімалися ще двоє. У ваговій категорії 69 кг «золото» завоював Степан Господінов (Маріуполь, тренер Андрій Музика), а бронзовим призером у ваговій категорії 60 кг став Максим Горюшко (Добропілля, тренер Олександр Миронюк).

ДЮСШ Краматорської міської ради на чемпіонаті представили 9 спортсменів, шість з яких отримали нагороди. Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: 54 кг – Данило Кєрімов (тренер Володимир Туфатулін), 91 кг – Максим Кропочов (тренер Геннадій Будник), 69 кг серед дорослих – Вадим Кінденко (тренер Олександр Осадчий). Також у вазі 69 кг «срібло» здобув Джамал Усманов (тренер Олександр Осадчий), «бронзу» серед дорослих – Ян Дереза (тренер Геннадій Будник). Срібним призером у ваговій категорії 75 кг серед дорослих став Ігор Грицюк (тренер – Володимир Туфатулін).