Роман Зайцев посів 7 місце на чемпіонаті світу з важкої атлетики

З 20 по 28 листопада в американському Х’юстоні проходив чемпіонат світу з важкої атлетики.

27 листопада в США відбулися змагання серед чоловіків у ваговій категорії 105 кг. Донецьку область в складі збірної команди України і Школу вищої спортивної майстерності тут представив Роман Зайцев.

У сумі двоборства нашому важкоатлету підкорилася вага 396 кг: у ривку Роман показав результат 180 кг, у поштовху – 216 кг.

Золото у ваговій категорії 105 кг завоював представник Казахстану Олександр Зайчиков – 421 кг (191 + 230), «срібло» дісталося росіянину Давиду Беджаняну – 411 кг (180 + 231), а третє місце на п'єдесталі посів латвійський спортсмен Артурс Плєснієкс – 405 кг (179 + 226).

Нагадаємо, що друга представниця Донецької області на чемпіонаті світу в Х’юстоні Юлія Калина посіла 4 місце у ваговій категорії 63 кг, поступившись бронзовій призерці за показником власної ваги.