У фінал чемпіонату України з шахів до 12 років вийшли два краматорчанина

З 24 по 31 жовтня в Житомирі проходив півфінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 12 років.

Змагання зібрали рекордну кількість учасників. 156 юних спортсменів із Києва та 22-х регіонів України вступили в дев’ятираундову спортивну боротьбу за заповітні путівки у фінал.

Донецьку область на чемпіонаті України представляли краматорчани, спортсмени шахового клубу імені Олександра Момота: Семен Мітусов, Тетяна Мартинкова і Варвара Пакіна.

У турнірі серед юнаків Семен Мітусов із перших турів захопив лідерство і, набравши 8 очок з 9-ти можливих, впевнено став переможцем змагань.

Тетяна Мартинкова з 6,5 очками стала бронзовим призером турніру серед дівчат. Варвара Пакіна набрала 5,5 очок і посіла десяте місце.

За підсумками змагань Семен Мітусов і Тетяна Мартинкова здобули право виступати у фіналі чемпіонату України до 12 років, який запланований на весну 2016 року.