Юні борці вільного стилю Донеччини здобули 2 нагороди на чемпіонаті України

З 28 по 31 жовтня в Броварах проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2000-2001 років народження.

Як ми повідомляли раніше, у перші два дні в змаганнях серед дівчат спортсменки Донеччини здобули 5 нагород.

У змаганнях серед юнаків Донецька область була представлена 15-ма спортсменами. За підсумками чемпіонату в активі наших хлопців опинилися 2 медалі: 1 срібна та 1 бронзова.

На другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії 42 кг піднявся Микита Гончаров (Артемівськ, КДЮСШ № 2, тренер – Максим Єфремов).

Бронзовим призером у ваговій категорії 85 кг став Микита Гєнов (Слов’янськ, тренер – Микола Чурай).

У командному заліку юнаки Донецької області посіли 4 місце з результатом 50 очок. Третіми стали представники Харківщини (54 очки), другими – Київщини (70 очок), першими – Одещини (75 очок).