Спортсменки Донеччини здобули 5 медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби

28-29 жовтня в Броварах проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед дівчат 2000-2001 років народження.

Донецька область на змаганнях була представлена 20-ма спортсменками на чолі із старшим тренером Олег Нікіфоровим.

За підсумками чемпіонату України в активі наших дівчат опинилося 5 медалей: 2 золоті та 3 срібні.

Перемогу у ваговій категорії 48 кг виборола Христина Степанищева (Артемівськ, КДЮСШ № 2, тренери – Максим Єфремов і Володимир Ткаченко). А кращою у ваговій категорії 57 кг стала Катерина Зелених (Артемівськ, КДЮСШ № 2, тренер – Максим Єфремов).

«Срібло» у ваговій категорії 30 кг здобула Анастасія Красновит (Артемівськ, КДЮСШ № 2, тренер – Максим Єфремов). Також володарками срібних нагород стали дві спортсменки зі Слов’янська: Альона Нечкина – у ваговій категорії 34 кг та Марія Шаповал – у ваговій категорії 40 кг. Обидві є представницями ОКДЮСШ, вихованками тренерів Сергія Слєпушкіна і Євгена Новомлинського.

Окрім цього, п’ять спортсменок Донецької області посіли 5-ті місця у своїх вагових категоріях: 37 кг – Ярослава Соколова (Дзержинськ, ДЮСШ, тренер Наталія Никитенко), 48 кг – Віолетта Петровська (Селидове, ДВУОР, тренери Максим Єфремов і Павло Губко) і Лоліта Волошина (Слов’янськ, ОКДЮСШ, тренери Сергій Слєпушкін і Євген Новомлинський), 62 кг – Еліна Пишкіна (Дзержинськ, ОКДЮСШ, тренер Олег Нікіфоров), 70 кг – Вікторія Вечканова (Артемівськ, КДЮСШ № 2, тренер Максим Єфремов).

Результати наших дівчат дозволили команді Донецької області посісти перше місце за підсумками чемпіонату України. Спортсменки Донеччини набрали 79 очок, обійшовши представниць Львівської (68 очок) і Волинської (55 очок) областей.