У Дружківці стартував хокейний турнір «Donbass Open Cup-2015»

10 вересня в Дружківці стартував передсезонний клубний турнір Donbass Open Cup.

Це вже четверті змагання в історії трофея. У сезоні 2015/16 за право володіння кубком змагаються ХК «Донбас» (Донецьк), ХК «Кременчук» (Кременчук), ХК «Білий Барс» (Біла Церква), ХК «Витязь» (Харків).

Проведення турніру заплановано в два етапи, чотири ігрові дні.

10 вересня відбулося 2 матчі: «Витязь» - «Кременчук» і «Донбас» - «Білий Барс».

Денний поєдинок закінчився перемогою команди з Кременчука з рахунком 8:0.

У другій грі дня між командами «Донбас» і «Білий Барс» перемогли господарі майданчика. Перший період пройшов напружено. З другої 20-хвилинки «Донбас» розпочав грати у свій хокей і переграв суперника з різницею у 8 шайб. Матч «Донбас» - «Білий Барс» завершився з рахунком 9:1.

«Донбас» «Білий Барс» - 9:1 (3:1, 4:0, 2:0)

1:0. Кочеков (Бабинець), 1:1. Черемнов, 2:1. Ромащенко (Кузьмик, Чердак), 3:1. Кочетков (Петрухно), 4:1. Григор'єв (Свищев, Куцевич), 5:1. Кочетков (Захаров, Варламов), 6:1. Буценко (Ігнатенко), 7:1. Петрухно (Кочетков), 8:1. Захаров (Варламов, Петрухно), 9:1. Кузьмик (Красотін).